Tabelarni pregled svih rang lista – Uprava za poljoprivredno zemljište
Uprava za poljoprivredno zemljište
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede
Pregled svih rang lista ponuđača
na javnim nadmetanjima
za agroekonomsku 2022. godinu
(01.11.2021 - 31.10.2022)
za agroekonomsku 2023. godinu
(01.11.2022 - 31.10.2023)
Ada
Aleksandrovac
Aleksinac
Alibunar
Apatin
Aranđelovac
Arilje
Babušnica
Bajina Bašta
Batočina
Bač
Bačka Palanka
Bačka Topola
Bački Petrovac
Bela Palanka
Bela Crkva
Beograd
Beočin
Bečej
Blace
Bogatić
Bojnik
Boljevac
Bor
Bosilegrad
Brus
Bujanovac
Valjevo
Varvarin
Velika Plana
Veliko Gradište
Vladimirci
Vladičin Han
Vlasotince
Vranje
Vrbas
Vrnjačka Banja
Vršac
Gadžin Han
Golubac
Gornji Milanovac
Despotovac
Dimitrovgrad
Doljevac
Žabalj
Žabari
Žagubica
Žitište
Žitorađa
Zaječar
Zrenjanin
Ivanjica
Inđija
Irig
Jagodina
Kanjiža
Kikinda
Kladovo
Knić
Knjaževac
Kovačica
Kovin
Kosjerić
Koceljeva
Kragujevac
Kraljevo
Krupanj
Kruševac
Kula
Kuršumlija
Kučevo
Lajkovac
Lapovo
Lebane
Leskovac
Loznica
Lučani
Ljig
Ljubovija
Majdanpek
Mali Zvornik
Mali Iđoš
Malo Crniće
Medveđa
Merošina
Mionica
Negotin
Niš
Nova Varoš
Nova Crnja
Novi Bečej
Novi Kneževac
Novi Pazar
Novi Sad
Opovo
Osečina
Odžaci
Pančevo
Paraćin
Petrovac na Mlavi
Pećinci
Pirot
Plandište
Požarevac
Požega
Preševo
Priboj
Prijepolje
Prokuplje
Ražanj
Rača
Raška
Rekovac
Ruma
Svilajnac
Svrljig
Senta
Sečanj
Sjenica
Smederevo
Smederevska Palanka
Sokobanja
Sombor
Srbobran
Sremska Mitrovica
Sremski Karlovci
Stara Pazova
Subotica
Surdulica
Temerin
Titel
Topola
Trgovište
Trstenik
Tutin
Ćićevac
Ćuprija
Ub
Užice
Crna Trava
Čajetina
Čačak
Čoka
Šabac
Šid
   Programi koji nisu usvojeni: 0   

   Broj nezavršenih nadmetanja:0   

   Rang lista za prvi krug nadmetanja: 4   

   Rang lista za prvi i drugi krug nadmetanja: 125   

   Rang lista za prvi, drugi i treći krug nadmetanja: 16   

Ada
Aleksandrovac
Aleksinac
Alibunar
Apatin
Aranđelovac
Arilje
Babušnica
Bajina Bašta
Batočina
Bač
Bačka Palanka
Bačka Topola
Bački Petrovac
Bela Palanka
Bela Crkva
Beograd
Beočin
Bečej
Blace
Bogatić
Bojnik
Boljevac
Bor
Bosilegrad
Brus
Bujanovac
Valjevo
Varvarin
Velika Plana
Veliko Gradište
Vladimirci
Vladičin Han
Vlasotince
Vranje
Vrbas
Vrnjačka Banja
Vršac
Gadžin Han
Golubac
Gornji Milanovac
Despotovac
Dimitrovgrad
Doljevac
Žabalj
Žabari
Žagubica
Žitište
Žitorađa
Zaječar
Zrenjanin
Ivanjica
Inđija
Irig
Jagodina
Kanjiža
Kikinda
Kladovo
Knić
Knjaževac
Kovačica
Kovin
Kosjerić
Koceljeva
Kragujevac
Kraljevo
Krupanj
Kruševac
Kula
Kuršumlija
Kučevo
Lajkovac
Lapovo
Lebane
Leskovac
Loznica
Lučani
Ljig
Ljubovija
Majdanpek
Mali Zvornik
Mali Iđoš
Malo Crniće
Medveđa
Merošina
Mionica
Negotin
Niš
Nova Varoš
Nova Crnja
Novi Bečej
Novi Kneževac
Novi Pazar
Novi Sad
Opovo
Osečina
Odžaci
Pančevo
Paraćin
Petrovac na Mlavi
Pećinci
Pirot
Plandište
Požarevac
Požega
Preševo
Priboj
Prijepolje
Prokuplje
Ražanj
Rača
Raška
Rekovac
Ruma
Svilajnac
Svrljig
Senta
Sečanj
Sjenica
Smederevo
Smederevska Palanka
Sokobanja
Sombor
Srbobran
Sremska Mitrovica
Sremski Karlovci
Stara Pazova
Subotica
Surdulica
Temerin
Titel
Topola
Trgovište
Trstenik
Tutin
Ćićevac
Ćuprija
Ub
Užice
Crna Trava
Čajetina
Čačak
Čoka
Šabac
Šid
   Programi koji nisu usvojeni: 77   

   Broj nezavršenih nadmetanja:128   

   Rang lista za prvi krug nadmetanja: 15   

   Rang lista za prvi i drugi krug nadmetanja: 2   

   Rang lista za prvi, drugi i treći krug nadmetanja: 0   

Informacioni sistem uprave

















Lista utvrđenih katastarskih parcela
u državnoj svojini koje mogu biti predmet vraćanja
u postupku vraćanja oduzete imovine
AP Vojvodina
centralna Srbija i Beograd