Табеларни преглед свих ранг листа – Управа за пољопривредно земљиште
Преглед свих ранг листа понуђача
на јавним надметањима
за агроекономску 2022. годину
(01.11.2021 - 31.10.2022)
за агроекономску 2023. годину
(01.11.2022 - 31.10.2023)
Ада
Александровац
Алексинац
Алибунар
Апатин
Аранђеловац
Ариље
Бабушница
Бајина Башта
Баточина
Бач
Бачка Паланка
Бачка Топола
Бачки Петровац
Бела Паланка
Бела Црква
Београд
Беочин
Бечеј
Блаце
Богатић
Бојник
Бољевац
Бор
Босилеград
Брус
Бујановац
Ваљево
Варварин
Велика Плана
Велико Градиште
Владимирци
Владичин Хан
Власотинце
Врање
Врбас
Врњачка Бања
Вршац
Гаџин Хан
Голубац
Горњи Милановац
Деспотовац
Димитровград
Дољевац
Жабаљ
Жабари
Жагубица
Житиште
Житорађа
Зајечар
Зрењанин
Ивањица
Инђија
Ириг
Јагодина
Кањижа
Кикинда
Кладово
Кнић
Књажевац
Ковачица
Ковин
Косјерић
Коцељева
Крагујевац
Краљево
Крупањ
Крушевац
Кула
Куршумлија
Кучево
Лајковац
Лапово
Лебане
Лесковац
Лозница
Лучани
Љиг
Љубовија
Мајданпек
Мали Зворник
Мали Иђош
Мало Црниће
Медвеђа
Мерошина
Мионица
Неготин
Ниш
Нова Варош
Нова Црња
Нови Бечеј
Нови Кнежевац
Нови Пазар
Нови Сад
Опово
Осечина
Оџаци
Панчево
Параћин
Петровац на Млави
Пећинци
Пирот
Пландиште
Пожаревац
Пожега
Прешево
Прибој
Пријепоље
Прокупље
Ражањ
Рача
Рашка
Рековац
Рума
Свилајнац
Сврљиг
Сента
Сечањ
Сјеница
Смедерево
Смедеревска Паланка
Сокобања
Сомбор
Србобран
Сремска Митровица
Сремски Карловци
Стара Пазова
Суботица
Сурдулица
Темерин
Тител
Топола
Трговиште
Трстеник
Тутин
Ћићевац
Ћуприја
Уб
Ужице
Црна Трава
Чајетина
Чачак
Чока
Шабац
Шид
   Програми који нису усвојени: 0   

   Број незавршених надметања:0   

   Ранг листа за први круг надметања: 9   

   Ранг листа за први и други круг надметања: 120   

   Ранг листа за први, други и трећи круг надметања: 16   

Ада
Александровац
Алексинац
Алибунар
Апатин
Аранђеловац
Ариље
Бабушница
Бајина Башта
Баточина
Бач
Бачка Паланка
Бачка Топола
Бачки Петровац
Бела Паланка
Бела Црква
Београд
Беочин
Бечеј
Блаце
Богатић
Бојник
Бољевац
Бор
Босилеград
Брус
Бујановац
Ваљево
Варварин
Велика Плана
Велико Градиште
Владимирци
Владичин Хан
Власотинце
Врање
Врбас
Врњачка Бања
Вршац
Гаџин Хан
Голубац
Горњи Милановац
Деспотовац
Димитровград
Дољевац
Жабаљ
Жабари
Жагубица
Житиште
Житорађа
Зајечар
Зрењанин
Ивањица
Инђија
Ириг
Јагодина
Кањижа
Кикинда
Кладово
Кнић
Књажевац
Ковачица
Ковин
Косјерић
Коцељева
Крагујевац
Краљево
Крупањ
Крушевац
Кула
Куршумлија
Кучево
Лајковац
Лапово
Лебане
Лесковац
Лозница
Лучани
Љиг
Љубовија
Мајданпек
Мали Зворник
Мали Иђош
Мало Црниће
Медвеђа
Мерошина
Мионица
Неготин
Ниш
Нова Варош
Нова Црња
Нови Бечеј
Нови Кнежевац
Нови Пазар
Нови Сад
Опово
Осечина
Оџаци
Панчево
Параћин
Петровац на Млави
Пећинци
Пирот
Пландиште
Пожаревац
Пожега
Прешево
Прибој
Пријепоље
Прокупље
Ражањ
Рача
Рашка
Рековац
Рума
Свилајнац
Сврљиг
Сента
Сечањ
Сјеница
Смедерево
Смедеревска Паланка
Сокобања
Сомбор
Србобран
Сремска Митровица
Сремски Карловци
Стара Пазова
Суботица
Сурдулица
Темерин
Тител
Топола
Трговиште
Трстеник
Тутин
Ћићевац
Ћуприја
Уб
Ужице
Црна Трава
Чајетина
Чачак
Чока
Шабац
Шид
   Програми који нису усвојени: 111   

   Број незавршених надметања:142   

   Ранг листа за први круг надметања: 3   

   Ранг листа за први и други круг надметања: 0   

   Ранг листа за први, други и трећи круг надметања: 0   

Информациони систем управе

















Листа утврђених катастарских парцела
у државној својини које могу бити предмет враћања
у поступку враћања одузете имовине
АП Војводина
централна Србија и Београд